Aby se vám u nás lépe nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.  Více informací

ZBOŽÍ V AKCI

cena 199 Kč (7,96 €)
na dotaz
cena 199 Kč (7,96 €)
skladem
cena 199 Kč (7,96 €)
na dotaz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Náš příběh
Náš příběh

Naše cesta k diářům

Je tomu již dlouho – několik let zpětně, kdy jsem při každoročním výběru diáře nemohla nalézt ten pravý, který by byl jiný – jedinečný, krásný a neobyčejný. Takový, jaký si člověk na první pohled zamiluje a prostě ho musí mít.

Několik let se tento problém stále opakoval a já se vždycky musela spokojit s diářem, který nesplňoval mé požadavky a očekávání – ať už vzhledem, nebo uspořádáním. Dívala jsem se na krásné diáře z Jižní Korei a tajně snila o tom, že si jeden z nich pořídím.

kreativní Plánovač času

A pak, jednoho zimního dne, když viděl, že opět prohlížím stránky se zahraničními diáři, přišel Petr s myšlenkou, že lidí, kteří si nemohou v nabídce českých obchodů vybrat, musí být určitě více.

A tak se stalo

Ze dne na den jsme začali uskutečňovat a plánovat jeden společný velký sen. Sen o tom, aby si všichni, kdo touží po krásném a jedinečném diáři, mohli takový v česku zakoupit.

Na naší cestě stála spousta úskalí a obav

Když nám však přišly první diáře z Jižní Korei, tak se veškeré obavy rozplynuly. Diáře byly krásné, ještě krásnější než v našich tajných představách. Jednoduché, s kvalitním papírem na dotek tak jemným a příjemným, s krásným zpracováním obalů a veškerých švů a úžasnou vazbou. Navíc často doplněné o jedinečné ilustrace či jinou drobnost, která každý diář dělala jedinečným.

Webster's pages

Jelikož máme rádi i další papírové doplňky a drobnosti, začal se náš sen a s ním i naše nabídka rozrůstat o další a další malé či větší doplňky pro diáře a tvoření.

Na začátku roku 2016 jsme pak s obdivem začala sledovat videa zahraničních blogerek, plná krásných vyzdobených diářů, hrajících barvami a se spoustou krásných doplňků.

A tak jsme pro vás objednali první diáře Happy Planner

S příchodem diářů Happy Planner má „princeznovská“ duše zaplesala radostí a prohloubila se ve mě láska k plánování. Navíc jsem se zamilovala do zdobení diářů a do krásných doplňků k nim.

Prostřednictví našeho eshopu se s vámi chceme podělit o všechnu tu krásu, naší radost a nadšení z ní.

Happy planer a washi pásky

Neustále se snažíme nabízet vám nové a nové produkty a proto u nás v současné době můžete najít výběr různých značek diářů, krásných samolepek, papírů, washi pásek a mnoho dalšího ať pro zdobení vašich diářů, deníků a zápisníků, nebo pro jiné tvoření od project life po scrapbooking.

Pokud si nevíte rady, jsme tu od toho, abychom vám pomohli – ať už se nemůžete rozhodnout, kterou barvu diáře si vybrat, nebo máte jakýkoliv jiný dotaz. Kontaktujte nás.

Kdo vlastně jsme?

Za vším se skrývají dva mladí lidé, kteří se mají rádi a snaží se okolo sebe rozdávat každý den spoustu úsměvů a radosti. Navzájem se podporujeme a doplňujeme v tom, co děláme. Všechny novinky a zboží, které u nás najdete, vybíráme společně s velkou pečlivostí.

V každém balíčku, který od nás odejde, se skrývá kousek každého z nás

balení zápisníků

Společně se pak radujeme, když nám píšete a děkujete za balíček, když sdílíte fotku na sociálních sítích a když se k nám vracíte, protože jste byli spokojení.

Každý email, fotka či zpráva na facebookuinstagramu nám udělá velkou radost a neskutečně nás motivuje.

Přesto, že jste jeden tým, tak máme některé úkoly rozdělené tak, abychom se vzájemně co nejlépe doplňovali.

Lucie

Nápady a náměty na novinky, které u nás najdete, přichází většinou z mé hlavy.

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit a pomoci, jsem tu pro vás. Když nám zavoláte či napíšete, tak to budu já, s kým budete komunikovat. Nebojte se mě na cokoliv zeptat – se vším ráda poradím.

Petr

Hlavní konzultant všech nápadů a námětů, které pak převádím do reálné podoby. Také pečlivě kompletuji a balím každý balíček tak, aby vše přišlo v pořádku a co nejdříve k vám.

Všem moc děkujeme, že jste – že nás inspirujete a radujete se spolu s námi z krásným věcí. Děkujeme, že jste tu s námi.

S láskou

Petr a Lucie

Yuppi tým