Aby se vám u nás lépe nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.  Více informací

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Bullet Journal

Jak na multifunkční diářové pravítko We R Memory Keepers

06. 06. 2019 | Bullet Journal

Hodily by se vám při diářovém tvoření další ruce? Ty pro vás bohužel nemáme, ale i tak víme, jak vám plánování trochu usnadnit. Nadpisy, vlaječky, seznamy úkolů i rozmanité trackery pohodlně vytvoříte se speciálním pravítkem známé značky We R Memory Keepers, které si dnes představíme.

celý článek

Bullet Journal: Čím kreslit a (kraso)psát

23. 05. 2019 | Bullet Journal

Hledáte psací potřeby, s nimiž vytvoříte bullet journal stránky vašich snů? V dnešním článku si představíme ty psací potřeby, bez kterých se při vytváření kreativního diáře neobejdete. Začneme s černými finelinery, zmíníme i černé štětcové fixy, a v neposlední řadě se podíváme na nějaké barvičky.

celý článek

Květinové věnečky s Tombow: Kreslete se mnou (video)

09. 05. 2019 | Bullet Journal

Pokud se vydáte mezi bullet journalisty a zeptáte se, na které fixy nedají dopustit, můžete se vsadit, že na prvních příčkách bude značka Tombow. Dnes si tyto psací potřeby ukážeme v akci, a to při malování čtyř květinových věnečků, které můžete použít pro své úvodní bujo stránky.

celý článek

Jak založit Bullet Journal krok za krokem

25. 04. 2019 | Bullet Journal

Už nějakou chvíli se odhodláváte založit si vlastní bullet journal, ale vlastně přesně nevíte, jak na to? Začněte spolu s naším návodem, Už nějakou chvíli se odhodláváte založit si vlastní bullet journal, ale vlastně přesně nevíte, jak na to? Začněte spolu s naším návodem, ve kterém vám cestu za vys

celý článek

Velikonoční bullet journal: týdenní layout a To Do list ke stažení

15. 04. 2019 | Bullet Journal

Velikonoce se kvapem blíží, proto je nevyšší čas začít plánovat vše, co je potřeba do nich stihnout. Abychom vám plánování velikonočních radostí usnadnili, připravili jsme pro vás tip na týdenní layout i praktický To Do List se všemi povinnostmi.

celý článek

Co je Bullet Journal a jak ho použít

28. 03. 2019 | Bullet Journal

Možná jste už zaslechli pojem bullet journal. Za těmito dvěma anglickými slovy se skrývá metoda organizování, která si za posledních několik let získala spoustu příznivců. V dnešním článku se s metodou seznámíme a ukážeme si, jak ji lze využít funkčně minimalisticky, ale také kreativně.

celý článek