Aby se vám u nás lépe nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.  Více informací

ZBOŽÍ V AKCI

cena 299 Kč (11,96 €)
na dotaz
cena 1 799 Kč (71,96 €)
skladem

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


18. 06. 2019 | Představujeme

Diářový kit s diářem Happy Planner a spoustou doplňků

Diářový kit s diářem Happy Planner a spoustou doplňků

Diáře Happy Planner jsou jedinečné - hravé, barevné a kreativní. Nenajdete je však v žádném papírnictví a obchodě, kde byste se na ně mohli podívat. Dnes bychom vám rádi ukázali jednu naši stálici a nejoblíbenější diářový kit Month Box Kit Best Year Ever.

 

diářový kit Happy Planner

 

Věříme, že diáře Happy Planner už není třeba představovat, ale pokud nevíte co si pod diáři představit, doporučujeme tento článek, kde najdete veškeré potřebné informace. 

Diářový kit a jeho obsah

Ptáte se, co je to vlastně diářový kit? Je to takový set naaranžovaný v papírové krabičce, který obsahuje diář a k němu je přibalena spousta dalších doplňků. Kit je skvělý pro všechny, kdo začínají s kreativním plánováním a netuší co vše si k diáři pořídit. Zároveň může být krásným dárkem.

 

Obsah diářového kitu

 

Kit obsahuje:

 

  •  nedatovaný diář na 12 měsíců (střední velikost Classic)
  •  samolepky s datem
  •  poznámkové bločky
  •  magnetické záložky

 

Diář Happy Planner

V balení je nedatovaný diář na 12 měsíců. Uvnitř diáře naleznete měsíční a týdenní kalendář a stranu pro shrnutí každého měsíce. Jednotlivé měsíce jsou pak odděleny barevnými rozdělovači. Každý rozdělovač má jinou barvu a motiv. Desky diáře (přední a zadní strana) jsou tvořeny pevným laminátem, který zabraňuje poničení diáře.

 

diář Happy Planner v kitu

úvodní strana diáře

Úvodní strana v diáři, na kterou můžete napsat své jméno

Týdenní rozložení Vertikální týdenní rozvržení (dny ve sloupečcích)

Samolepky pro odatování i ozdobení

Součástí balení jsou čtyři aršíky se samolepkami. Dva z nich slouží pro odatování diáře, nemusíte tak datumy psát ručně. Další dva aršíky jsou spíše ozdobné, pro vyzzdobení stran diáře.

 

samolepky ozdobné

samolepky s datumy

Samolepící bločky a magnetické záložky

Poslední součástí balení jsou doplňky k diáři. Konkrétně čtyři druhy samolepících bločků a dvě magnetické záložky. Samolepící bločky zná každý - jsou skvělé pro rychlé poznámky, které nechceme mít na trvalo v diáři, pro různé označení stran a nebo jen tak, na ozdobu. Magnetické záložky jsou pak super vychytávkou, když si potřebujete v diáři založit jakoukoliv stranu, nebo třeba aktuální týden.

 

doplňky 

K diáři je také možné dokoupit celou řadu doplňků - různé druhy rozšířeníkoženkové desky, samolepkyrozdělovače s kapsoudisky různých barev a velikostí, ozdobné washi pásky a mnoho dalšího. Nemusíte tak zůstat jen u kitu a pokud si diář zamilujete, můžete ho vylepšit a rozšířit.

 

Na závěr přidáváme ještě video, kde se můžete podívat na kit ještě víc podrobněji. Video je sdílené z Youtube, kde s tímto kitem najdete spousty dalších videí, pokud by vám toto nestačilo.

 

 

Yuppi.cz