Aby se vám u nás lépe nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.  Více informací

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Vše o nákupu » Doručení do Vánoc

A je to tady! Poslední dny, kdy můžete zavčasu objednat a nemusíte se obávat, že se nestihne dodání balíčku. Až při objednání do 17.12.2019 můžeme zaručit, že se dodání balíčku stihne včas. Vaše objednávka však musí být zaplacená či na dobírku - prosím, myslete na to při volbě platby. 

Balíčky budeme odesílat dále, a to až do 20.12.2019, ale nemůžeme již zaručit, že dopravce stihne dodat zásilku včas. Pokud se obáváte, že se dodání zásilky nestihne, můžete potěšit své blízké dárkovým poukazem - ten po zaplacení zašleme na Váš email ve formátu pdf. 

V období mezi svátky se nemusíte obávat - ve dnech 30.12. a 31.12. budeme balíčky standardně odesílat. 27.12. balíčky neodesíláme, Zásilkovna v tomto datum balíčky nesváží a proto jsme se rozhodli, že nebudeme tento den odesílat.


Moc Vám děkujeme za Vaše objednávky na našem eshopu, a za přízeň. Nesmírně si toho vážíme a stále se snažíme balíčky odbavovat nejdéle do druhého dne. V roce 2020 pro Vás chystáme spousty novinek, zlepšení či soutěží a věříme, že je na co se těšit. 


Přejeme krásný, pohodový a co nejméně uspěchaný advent.


Petr a Lucie ❤️


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ