Aby se vám u nás lépe nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.  Více informací

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


09. 04. 2019 | Krasopísmo a kaligrafie

Oboustranné popisovače Tombow TwinTone

Oboustranné popisovače Tombow TwinTone

Tombow TwinTone jsou popisovače s dvěmi druhy hrotů – jeden hrot je extra tenký a jemný, druhý pak silnější. Tombow přišlo s popisovači na trh v loňském roce a rychle si získali oblibu u milovníků plánování a Bullet Journal. V letošním roce se pak nabídka rozšířila o dalších 12 barev v odstínech duhy. Ještě donedávna bylo možné popisovače zakoupit pouze v celých baleních po 12-ti kusech,  nově si však můžete pořídit i jednotlivé barvy.

 

TwinTone popisovače Rainbow

 

Základní detaily a představení

 

  • Tombow TwinTone je oboustranný popisovač s dvěma druhy hrotů – širokým hrotem jako mají fixy, který je skvělý pro výrazné čáry, a extra jemným tenkým hrotem pro detailní linie
  • Šířka stopy je 0,8 mm u silnějšího hrotu a 0,3 mm u tenkého hrotu
  • Hroty dobře drží tvar a jsou odolné
  • Tělo popisovače je plastové
  • Celkem 36 barev
  • Dostupné ve třech různých sadách po 12-ti kusech, či samostatně v jednotlivých kusech
  • Inkoust na bázi vody (nepropíjí většinu papírů)
  • Skvělé pro Bullet Journall a tzv. „falešnou“ kaligrafii
  • Ideální pro použití v diářích či pro Bullet Journal

 

Barvy popisovačů

V nabídce je 36 různých barevných odstínů, které si můžete koupit jednotlivě (po kuse), nebo v barevných sadách. Barvy v sadách se vždy skvěle doplňují mezi sebou. Tělo popisovačů je stejné s vnitřní barvou, při používání se vám tak budou barvy jednoduše vybírat.

 


Ukázka všech odstínů barev Tonbow TwinTone

Tonbow TwinTone

Popisovače jsou dostupné v jednotlivých barvách či barevných sadách

Hrot a inkoust 

Jak už jste se mohli dočíst, každý popisovač má dva hrotytenký se stopou 0,3 mm a silný se stopou 0,8 mm. Barevný inkoust je na bázi vody a zasychá velmi rychle, nehrozí tak nechtěné rozmazání napsaného textu. Inkoust nepropíjí většinu papírů

 

Použití popisovačů v zápisníku Leuchtturm1917 - papír zápisníku je o gramáži 80 g/m2. Popisovače papír v zápisníku nepropíjí na druhou stranu.

Kde popisovače použít?

Díky své široké škále barev a odstínů si je jistě zamilují všichni milovníci plánování. Ať už vlastníte klasický diář, nebo tvoříte svůj Bullet Journal. Jsou skvělé na psaní, kreslení drobných obrázků, k barevnému kódování nebo vybarvování. Dva různé hroty navíc umožňují větší využití oproti klasickým linerům a jistě se neztratí na žádném pracovním stole.

 

Na závěr krátké video s ukázkou použití v praxi přímo z dílny Tonbow. 

 

Popisovače jsme si zamilovali již v loňském roce, bohužel šlo v té době pořídit pouze sadu. Jako velkovu výhodu vidíme to, že se nyní dají zakoupit i jednotlivé barvy. Můžete si tak popisovač nejdříve vyzkoušet a nebo rovnou nakombinovat barevné odstíny podle svého vkusu.