Zákaznická podpora:+420 733 510 583info@yuppi.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2000 hodnocení
5
1967x
4
24x
3
2x
2
4x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

IZ Avatar autora Iveta Zdenkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.5.2026
JK Avatar autora Jiří Kubec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.5.2026
VK Avatar autora Viktoriia Koloniuk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 12.5.2026
VB Avatar autora Vojtech Beran Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.5.2026
👍🏻
E Avatar autora Eva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.5.2026
LV Avatar autora Ludmila Vláčilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.5.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2026
+ zboží - suché pastely byly pečlivě zabaleny

MB Avatar autora Michal Bergel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2026
IF Avatar autora Ilona Florianová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2026
spokojenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2026
+ Rychle odesláno
+ Pečlivě zabaleno

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2026
+ Rychlé doručení
+ Krásné produkty

AR Avatar autora Anna Rudová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
Já jsem velmi spokojená s Yuppi, objednávky jsou vždy rychle vyřízené a k mé spokojenosti. Ráda se sem vracím, když si chci udělat radost a nebo mi zkrátka něco dojde :D
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
I love the quality thank you so much
IN Avatar autora Ivana Němcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2026
Obchůdek je super. Rychlé dodání a pečlivě zabaleno. Mohu doporučit.
JK Avatar autora Jana Krajcovicova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2026
spokojnosť
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.4.2026
+ spokojenost

AK Avatar autora Adolf Kříž Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.4.2026
R Avatar autora Radek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.4.2026
Opět rychlé vyřízení a doručení. Naprosto bezproblémový e-shop.
JL Avatar autora Jiří Lepa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.4.2026
sjem spokojen,tuzkama se paradne kresli,tuhy jsem jeste nevyuzil.
Avatar autora Dana Špedlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.4.2026
Vše přišlo v pořádku a obsah balíku byl pečlivě zabalený a opatřený proti poškození.

Ovládací prvky výpisu

2008 položek celkem