O nás

Těší nás. Jsme Lucie a Petr

Za značkou Yuppi nestojí velký tým manažerů, marketingových specialistů ani nákupčích, ale jen dva lidi. Lucie a Petr. Na začátku cesty partneři, teď manželé. Nadšenci do papíru, kteří jásají nad každou objednávkou. Milovníci šustění diářových listů, kteří dělají svou práci s tou největší pečlivostí. Malý tým s velkým srdcem, který nečekal, až krásné zahraniční papírenské potřeby přijdou na pulty českých obchodů, ale rozhodl se je přivézt sám a hned.

Yuppi foto

Sen o krásném diáři

Není to ani tak dávno, co bylo v Česku takřka nemožné sehnat hezký a nápaditý diář. A když, tak o kvalitě a kreativitě nemohla být ani řeč. Za hranicemi to bylo ale jinak. Na internetu se to hemžilo spoustou různých krásných plánovačů a papírenských doplňků. Jenže kde takové zboží sehnat? Jak se nakupuje ze zahraničí? A tehdy se zrodil nápad. Umožnit stejným milovníkům papírnictví nakoupit v Česku to, nad čím jsme se rozplývali v článcích světových bloggerů a youtuberů.

Založili jsme e-shop a bez podnikatelských zkušeností se vrhli do neznáma. Začali jsme postupně, dvěma malými poličkami ve skříni. Ještě dnes si živě pamatujeme na strach, který se nás držel jako klíště, a obrovskou radost z první objednávky.

Naše nadšení jste začali sdílet, a tak se zrodilo Yuppi.

o nas-02

Přes 5 let s vámi

Na začátky Yuppi vzpomínáme s velkou pokorou. A i když značka každý den roste, pořád zůstáváme na zemi. Pečujeme o naše zákazníky, vybíráme kvalitní a nápadité produkty, vyrábíme vlastní samolepky a vymýšlíme různá vylepšení, abyste se k nám rádi vraceli. V každém odeslaném balíčku posíláme i kousek každého z nás.

Diář 

Inspirujeme vás na sítích

Každý den se ve světě vyrobí něco, co na našem e-shopu a vašem psacím stole rozhodně nesmí chybět. A protože víme, že není ve vašich silách denně procházet Yuppi e-shop, přidáváme všechny důležité informace na sociální sítě. Novinky na Facebook a inspiraci na Instagram. Přidejte se k nám, ať vám nic neuteče.

I my se rádi na sítích kocháme. S radostí sledujeme každou fotku, každý příspěvek o došlém balíčku, e-mail s poděkováním i hodnocení našeho obchodu a služeb. Je to pro nás motivací k dalšímu růstu.

Děkujeme! Bez vás by totiž tenhle příběh neexistoval.

Lucie a Petr