O nás

Těší nás. Jsme Lucie a Petr

Za značkou Yuppi nestojí velký tým manažerů, marketingových specialistů ani nákupčích, ale jen dva lidi. Lucie a Petr. Na začátku cesty partneři, teď manželé. Nadšenci do papíru, kteří jásají nad každou objednávkou. Milovníci šustění diářových listů, kteří dělají svou práci s tou největší pečlivostí. Malý tým s velkým srdcem, který nečekal, až krásné zahraniční papírenské potřeby přijdou na pulty českých obchodů, ale rozhodl se je přivézt sám a hned.

Yuppi foto

Sen o krásném diáři

Není to ani tak dávno, co bylo v Česku takřka nemožné sehnat hezký a nápaditý diář. A když, tak o kvalitě a kreativitě nemohla být ani řeč. Za hranicemi to bylo ale jinak. Na internetu se to hemžilo spoustou různých krásných plánovačů a papírenských doplňků. Jenže kde takové zboží sehnat? Jak se nakupuje ze zahraničí? A tehdy se zrodil nápad. Umožnit stejným milovníkům papírnictví nakoupit v Česku to, nad čím jsme se rozplývali v článcích světových bloggerů a youtuberů.

Založili jsme e-shop a bez podnikatelských zkušeností se vrhli do neznáma. Začali jsme postupně, dvěma malými poličkami ve skříni. Ještě dnes si živě pamatujeme na strach, který se nás držel jako klíště, a obrovskou radost z první objednávky.

Naše nadšení jste začali sdílet, a tak se zrodilo Yuppi.

o nas-02

Přes 5 let s vámi

Na začátky Yuppi vzpomínáme s velkou pokorou. A i když značka každý den roste, pořád zůstáváme na zemi. Pečujeme o naše zákazníky, vybíráme kvalitní a nápadité produkty, vyrábíme vlastní samolepky a vymýšlíme různá vylepšení, abyste se k nám rádi vraceli. V každém odeslaném balíčku posíláme i kousek každého z nás.

Diář 

Inspirujeme vás na sítích

Každý den se ve světě vyrobí něco, co na našem e-shopu a vašem psacím stole rozhodně nesmí chybět. A protože víme, že není ve vašich silách denně procházet Yuppi e-shop, přidáváme všechny důležité informace na sociální sítě. Novinky na Facebook a inspiraci na Instagram. Přidejte se k nám, ať vám nic neuteče.

I my se rádi na sítích kocháme. S radostí sledujeme každou fotku, každý příspěvek o došlém balíčku, e-mail s poděkováním i hodnocení našeho obchodu a služeb. Je to pro nás motivací k dalšímu růstu.

Děkujeme! Bez vás by totiž tenhle příběh neexistoval.

Lucie a Petr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení