Zákaznická podpora:+420 733 510 583info@yuppi.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2000 hodnocení
5
1967x
4
24x
3
2x
2
4x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.2.2025
+ Rychlost dodání, pečlivost zabalení, zboží idpovídá popisu

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2025
+ Jsem pokaždé mile překvapená rychlostí dodání. Tentokrát to bylo dokonce do druhého dne.
+ Výběr barev a pastelek je bezkonkurenční.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2025
+ rýchle dodanie
+ krásne zabalené
+ široký výber produktov
+ výborné ceny

ID Avatar autora Ivana Dragounová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.2.2025
Přehledné stránky, široká nabídka produktů.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.2.2025
+ Zde vždy top servis, jiný art shop už ani nechci zkoušet. Pokud zde mají zboží, které chci, objednám vždy zde. A že je nabídka opravdu široká!

VD Avatar autora Veronika Daněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.2.2025
OV Avatar autora Ondrej Vanicek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.2.2025
+ Rychlost, spolehlivost, hezky zabaleno
D Avatar autora Dagmar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.2.2025
+ Rychlost, spolehlivost, hezky zabaleno

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.2.2025
Kvalitní umělecký materiál, několikanásobná výborná zkušenost. Doporučuji .
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.2.2025
+ Perfektní.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.2.2025
+ široký výber produktov, ktoré nie sú bežne dostupné na lokálnom trhu, ale skôr v zahraničných e-shopoch
+ veľmi rýchle dodanie

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.2.2025
+ Výborná komunikace.
+ Rychlé doručení.
+ Přehledné stránky.

PV Avatar autora Pavla Vogltanzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2025
Na jednicku!
TS Avatar autora Tereza Samiecová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.2.2025
Zboží které jinde nemají a dobré ceny i servis. Objednávám opakovaně a zase objednám, protože mají lepší přístup k zákazníkovi než konkurence.
FK Avatar autora Filip Krečko Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2025
Vždy mně potěší a vše je pokaždé v pořádku.
OV Avatar autora Ondřej Venzera Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.2.2025
Super obchod můžu jen doporučit rychlé vyřízení a dodání vše perfektní
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.1.2025
super speciální zboží, rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.1.2025
+ Cena
+ Rychlost dodání

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.1.2025
+ Jeden den dopoledne objednáno, druhý den dopoledne jsem měla objednávku doma.
+ Ulovila jsem novinku v akvarelech Holbein, kterou mají jen yuppi.
+ Dostala jsem dáreček, který mě moc potěšil.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.1.2025
+ bleskové dodání

Všechno perfektní, moc doporučuji

Ovládací prvky výpisu

2008 položek celkem