Zákaznická podpora:+420 733 510 583info@yuppi.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2000 hodnocení
5
1967x
4
24x
3
2x
2
4x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

D Avatar autora Dalibor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.1.2025
Mají TWSBI, takže není co řešit :-)
RK Avatar autora Radka KLIMEŠOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.1.2025
Doporučuji, skvělý výběr zboží, kvalitní, vždy hezky zabalené a hned odeslané. Jsem s tímto obchodem maximálně spokojena, nakupuji tady opakovaně.
IM Avatar autora Ivana Muknšnáblová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.1.2025
Velký výběr, rychlé vyřízení. Maximální spokkojenost.
AL Avatar autora Andrea Lopatová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2025
Vše v pořádku, velký výběr
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2025
Rychlé dodání.perfektne zabalené zboží.veljy výběr produktů.za mě naprostá spokojenost
BH Avatar autora Buchtová, Hana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.1.2025
OP Avatar autora Ondřej Pollak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2025
Super
JV Avatar autora Jana Valíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2025
PZ Avatar autora Pavel Zakostelsky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2025
OK kvalita-doporucuji
Avatar autora Václav Šmíd Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2025
Doporučuji, rychlé zaslání zboží, skvělý výběr luxusních per a mnoho dalšího.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2025
Rychlé dodání.kvalitne zabalené zboží a veliký výběr barev.jsem naprosto spokojená.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2025
Zasláno rychle, chtěla jsem jednu věc a byla jsem ráda, že ji mají v sortimentu, protože donedávna vůbec u nás na trhu nebyla.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.1.2025
+ zboži,ktere neni jinde

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.1.2025
+ krásné zboží, rychlé dodání

Když Vám přijde první balíček ... tak hned víte proč se jmenují Yuppí .... :-D
PL Avatar autora Petra Lončáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.1.2025
Bleskové dodání i před vánocemi.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.12.2024
+ velký výběr zboží, dobrá komunikace obchodu, bleskurychlý dodej

JO Avatar autora Jindra Opravilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.12.2024
Skvělé věci za skvělé ceny. Rychlé dodání.
LU Avatar autora Lucie Ujazdovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2024
+ Super vstřícné jednání, ochota, výborné zboží.

M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2024
Objednane zbozi dorazilo rychle, ocenuji krasne baleni.

Ovládací prvky výpisu

2008 položek celkem