Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2000 hodnocení
5
1967x
4
24x
3
2x
2
4x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Vše přišlo krásně zabalené a v pořádku
+ Krásné zboží
+ Rychlost doručení
+ Krásně zabalený balíček
Opravdu skvělý eshop s výtvarnými potřebami a papírnictví. Krásné zboží, skvělý přístup a opravdu bleskové doručení. Objednáno ve středu po poledni, ve čtvrtek bylo už zboží k vyzvednutí přes Zásilkovnu v Praze.
S
SZ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2021
Spokojená, rychlé dodání.
BČ
Bohumila Čechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2021
velký výběr, rychlé a kvalitní zpracování objednávka
TL
Thea Berenika Lebrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.7.2021
Vždy u počítače slintám nad množstvím diářů, samolepek, washi pásek apod. Neměla jsem s nákupem nikdy problém, zboží vždy pečlivě a krásně zabalené. Při komunikaci majitelka vyšla vstříc a usnadnila mi nákup.
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.7.2021
V obchode už nakupujem nejaký ten rok a výborná komunikácia, balíček dodaný vo veľmi rýchlom čase a pekne zabalený.
+ super výběr zboží
+ rychlé dodání
M
Michala
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2021
Velmi rychlé dodání, velká informovanost o zásilce. Vynikající přístup.
I
Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2021
Velmi šikovná pomůcka, mohu jen doporučit.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.7.2021
Diář využívám každý den a je překrásný. K tomu samolepky k ozdobení a hned se jde k zubaři lépe.
Naprostá spokojenost. Zboží přišlo rychle a krásně zabalené.
+ Rychlé vyřízení objednávky
+ Dobré ceny
+ Příjemné prostředí e shopu, detailní popis a obrázky zboží, rychlé doručení.
Snadná orientace při nakupování, obchod doporučuji.
+ rychle doručení
+ nakup byl bez problému
+ hezké a přehledné webové stranky
KK
Kristýna Kejmarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.7.2021
Jsem naprosto spokojená. Zboží dorazilo rychle a udělalo mi velkou radost. Krásné věci, kvalitní výroba, podporuje kreativitu. Určitě si zase u vás něco ráda nakoupím ????.
EČ
Eva Čermáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.7.2021
Obchod mi byl doporučen a s vyřízením objednávky jsem moc spokojená : rychlovka a krásně zabaleno. Přišly mi takové “malé Vánoce”. ????
Díky!
NS
Naděžda Seifertová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2021
Spokojenost, velký výběr, krásné a kvalitní zboží!
+ rychlost zaslání produktů, i někdy dobré ceny.
+ Rychlé jednání i dodani zboží a to mi ho posílají ciziny
MŠ
Monika Škvařilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.7.2021
Rychlé dodání, vše proběhlo v pořádku není, co vytknout. :)
H
Henrieta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.7.2021
