Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2000 hodnocení
5
1967x
4
24x
3
2x
2
4x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ rychlost
+ suprová nabídka zboží
- žádná
Tento obchod miluji , vždy rychlé dodání , velký výběr zboží
+ super e-shop s kreativními pomůckami na tvorbu.
+ Absolutně nejrychlejší dodání.
Jediný e-shop, který je schopný mi přivézt můj oblíbený americký diář a nejen ten! Ale i velké množství doplňků k němu. Sortiment je velmi široký :)
+ Velmi dobrá komunikace
+ Velmi rychlé doručení
Vždy veľká spokojnosť, s prístupom, komunikáciou, nádherný tovar, expresné doručenie, jeden z mojich NAJ obchodíkov!
+ Krásný a přehledný web
+ Spousta možností doručení
+ Rychlé zpracování objednávky i odeslání
+ Moc pěkně zabalená objednávka
+ Super ceny!
- Zatím nic (:
Bezkonkurenčně nejlepší český e-shop s potřebami k planningu :) Ráda se sem vracím a určitě tady ještě hodněkrát nakoupím! 10/10 ♥
+ Velmi rychlé dodání. Příznivé ceny.
- ŽÁDNÉ
Tento e-shop mám moc ráda. Výběr tak akorát. Rychlé jednání. Dobrá komunikace.
+ Kvalitní zboží
+ Velký výběr
+ Rychlé dodání
+ všechno boží❤️
Naprostá spokojenost❤️
+ Rychlost, skvělá komunikace a super kvalita zboží
Bola to prva skusenost s obchodom ale po doporuceni od kamaratky. Maju uzasne veci a uz teraz sa tesim na dalsi nakup. Dodanie bolo rychle aj ked som dostala upozornenie na mozne omeskanie. Velmi ocenujem spolahlivu komunikaciu, bola som milo prekvapena rychlostou odpovedi na maily. Prijala by som vsak keby aj dorucovanie drahsich zasielok na Slovensko bolo zdarma. Inak velka spokojnost.
Rychlé dodání. U fixů jsem se úplně nezorientovala v barvách, takže teď mám některé barvy dvakrát.
+ široká nabídka
+ dobré ceny
+ rychlá komunikace
+ rychlé vyřízení objednávky
+ Rýchle vybavenie
+ Rychlost
+ Spolehlivost
+ Objednávka bola vybavená veľmi rýchlo, prišlo to do pár dní dokonca aj na SVK. Tovar bol zabalený poriadne aby sa nič nepoškodilo.
Nakupovala jsem poprvé a jsem spokojena jak s nabídkou, tak s rychlým vyřízením mé objednávky.
+ rychlost
+ peclivě zabalené
+ kvalita
- žádné nejsou
+ Rychlé doručení, kvalitní zboží.
+ Vše přehledné
- u štětcových per není ukázané jak píší
Vcelku jsem spokojená, až na dvě štětcová pera od Karin, která se příšerně propíjí
