Malování s fixami Crayola: Podzimní motivy

Podzimní plánování si vyžaduje tematické motivy, jako jsou listy, svíčky, dýně nebo třeba houby. Jak je snadno a rychle nakreslit vám ukážeme v dnešním videu, které zároveň představí značku Crayola a její fixy Super Tips. Načerpejte říjnovou inspiraci a dejte se s námi do kreslení!

Crayola super tips fixy

Psaní i kreslení je s Crayola Super Tips velmi snadné.

 

Krátce o Crayola Super Tips

Fixy Crayola Super Tips jsou sice původně určené pro děti a jejich školní tvoření, díky svým vlastnostem si však získaly srdce nejednoho dospělého milovníka kreslení. Najdete je v mnoha barvách a cenově jsou i větší sady velmi dostupné. Díky kónickému hrotu se s nimi skvěle kreslí a perfektní jsou také pro krasopísmo – snadno s nimi vytvoříte plynulé přechody mezi silnými a tenkými tahy.

Vhodné jsou díky tomu pro začátečníky, kteří se s krasopisem teprve seznamují. Hrot je pevný, a proto vám tenká linka nebude dělat potíže. Zároveň se hrot pomaleji opotřebuje, jelikož odolá i většímu nátlaku prvních pokusů. Díky možnosti širší stopy se s fixami také snadno vybarvují rozměrnější plochy, tenká špička však poslouží i při detailnější práci.

Další plus představuje jejich snadná rozmyvatelnost vodou. Díky tomu můžete pohodlně stínovat při pokročilejším tvoření a míchat barvy mezi sebou, čímž vykouzlíte nové barevné odstíny a rozšíříte možnosti základní sady. Stínovat však lze i vrstvením tahů.

crayola doodling fixy

Kónický hrot využijete i při krasopisu.

 

Crayola fixy inspirace

Sada 20 kusů fixů je ideální nejen pro začátečníky – najdete v ní vše, co potřebujete.

 

K malování podzimních motivů budete potřebovat: 

 

Ve videu vám ukážeme, co vše můžete s fixami Crayola nakreslit, a také jak se chovají při kontaktu s vodou i při vzájemném překrývání. Pokud budete tvořit spolu s námi, můžete si video v případě potřeby pozastavit nebo zpomalit (pomocí ozubeného kolečka a nastavení rychlosti).

 

Ozdobte si s námi diář podzimními motivy!

 

 

Michaela Kolková
(Míša v Šálku)