Měsíční layout v mém Happy Planneru

Když vybírám svoje diáře pro nadcházející rok (ano, mám jich víc), jedno z nejdůležitějších kriterií je jejich rozvržení. Pokud nějaká část nesplňuje moje očekávání, nastává problém a já se v žádném případě nedonutím diáře používat, ať jsou jakkoliv krásné na pohled. Jsem tedy velice ráda, že mé experimenty skončily společně s příchodem dokonalého Happy Planneru Deep Boho Tones.

Jak Happy Planner mini, tak classic mi svým rozvržením vyhovují maximálně, i když v každém používám jiný layout. Oba ale obsahují pro mne jednu z nejdůležitějších částí diáře a tou je měsíční přehled. Pro nás, české uživatele, by mohl mít tento přehled zásadní problém a to ten, že týden začíná nedělí. Za ním již následují jednotlivé týdny, které už začínají běžně v pondělí.

03

 

K čemu tento přehled používám?

Je to první dvoustrana, kterou nalistuji v okamžiku, kdy dostávám plán služeb v zaměstnání na daný měsíc, nebo plánuji události, které musím mít jasně a stručně popsané. Dále si do tohoto přehledu, na barevné lepíky zaznamenávám události, které se mohou změnit. Já pak můžu lepík jen vzít a přelepit na jiné místo. Nesnáším jakékoliv škrtání a přepisování v diáři. Když k tomu náhodou dojde, dostavují se mdloby a úzkost.

Do týdenního plánování se pak o jednotlivých událostech můžu více rozepsat, v mini Happy Planneru to nejsou žádné romány, ale v classicu se rozepsat můžu. 

01

 

Plány neustále u sebe

Pravidelně, když si řeknu, že diář nebudu potřebovat a nechám ho doma, z nějakého důvodu ho zrovna potřebuji. Měsíční přehled by mi stačil, abych měla jasnou vizi na celý měsíc, často i na další měsíc dopředu. Vlastně bych mohla nosit jen tyhle dva listy :).

Ne vždy, jsem spokojená s tím jak vypadá, převážně ve velikosti classic. Není každý den posvícení, ale papír snese vše. Musí být ale vždy jasné, kdy jsem v práci, ať někomu neslibuji co nemůžu, nebo nedokážu splnit. 

02

 

Také se bez měsíčného přehledu v diáři neobejdete?

Bluma je má těžce na háku :)

Nikča a sekretář Bruno

04

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení