Moje ,,must have“ z podzimní kolekce MAMBI

Během září probíhalo velké odhalení nových podzimních kolekcí diářů a doplňků ze všech kolekcí od Happy Planneru na Instagramu. S nadšením jsem sledovala všechna noční vysílání, kde každý den představovali jednotlivé kolekce. Musím za sebe říct, že všechny jejich produkty - nejen novinky, si najdou svého majitele. Jsou nádherné! Jejich kreativní tým prostě válí! Vytvoří pro každého plánovače něco, do čeho se zblázní. Já sama si u málokterého produktu řeknu, že se mi vyloženě nelíbí.

 

Velké očekávání

Netrpělivě jsem očekávala, jaké produkty z podzimního odhalení se dostanou k nám do ČR. Už nějakou dobu před zveřejněním novinek, jsem se totiž vyloženě zamilovala do kolekce RongRong a přála si ji nejlépe celou. Tuto kolekci vytvořila módní ilustrátorka jménem RongRong DeVoe a tvořila ji snad přímo mě na míru :)

 

Předobjednávka

Čekalo mě velmi příjemné překvapení. Co překvapení, byla jsem šokovaná! Vše co mě zaujalo, nebo jsem si přála, bylo dostupné i pro nás a yuppi.cz velmi záhy zveřejnilo možnost předobjednávky. Myslím, že jsem nebyla jediná, kdo na ni velmi netrpělivě čekal a v den, kdy jsme mohli vše objednat propuklo malé šílenství :) Neustále jsem klikala na tlačítko aktualizovat a v tom nadšení úplně zapomněla, že mám popřát taťkovi k narozkám :) Nemohla jsem se dočkat, až mi dorazí moje objednávka domů!

samolepky do diáře Rongrong kolekce

 

,,Must have“

Mou předobjednávku ovládla kolekce RongRong, je dokonalá! Pro milovníky módy jako jsem já, naprostá nezbytnost. Dorazily mi skoro všechny bločky se samolepkami, kalendář, kapsy, ale co mě uchvátilo nejvíce byl nový Skinny diář. Ten je jednoznačně můj must have! A to jsem si jeho objednávku rozmyslela na poslední chvíli. O něco později dorazil také další nádherný kousek – zase v černé a to Happy Planner Big -  Biz Babe. Dostala jsem ho společně s deskami od manžela k narozeninám. No co Vám budu povídat, byla to láska na první pohled (tak jako vlastně se vším od MAMBI).

 

Skinny Happy Planner

Totálně jsem se zamilovala do Skinny diáře This Is Your Year z kolekce RongRong Tento černý krasavec mě naprosto posadil na zadek. Jeho stránky jsem hladila, jako by byly posvátné. Co mi prolétlo hlavou bylo: Tak ty nahradíš můj mini Happy Planner (Prolétlo mi to teda trochu jinak, ale to se nedá publikovat). Má skvělý design i velikost. Společně s velikostí Big pak tvoří skvělý pár :) Hodně z Vás se ptá, co s tolika diáři budu dělat. Pro každý z nich mám už nějakou vizi. Nemusíte se bát, že by mi tu jen tak polehávaly, bez povšimnutí. Na to jsou příliš drahé :) 

diare_happy_planner

 

Další objednávka :))

Samozřejmě jsem nezůstala jen u předobjednávky a potřebovala jsem mnohem (mnohem!) více kousků do mé MAMBI sbírky. Jsem totiž úplně nemožná a potřebuju se v těch samolepkách asi koupat. Nedokázala jsem si odpustit bloček samolepek Nurse (zdravotní sestra) a protože mám velmi ráda podzim tak nesměl chybět bloček Fall a asi tak 1560 dalších nezbytností. Potřebuju je totiž postupně vážně asi všechny.

samolepky_zvyraznovace_pera

 

Psací potřeby Zebra

Jako správná plánovačka, jsem závislá nejen na papíru, ale také na psacích potřebách. Tak jak potřebuju mít všechny samolepky a doplňky, stejně potřebuju i fixy, zvýrazňovače, pera a propisky.

V mém balíčku tedy rozhodně nesměly chybět psací potřeby. Konkrétně to bylo nádherné pero Rose Gold od Zebry. Balení i design jsou tak hezké, že ho nedokážu strčit do pouzdra jen tak bez krabičky.  Objednala jsem také Mildlinery a gelové propisky Sarasa a nenacházím správná slova, jak moc spokojená s nimi jsem.

 

Narozeninový Box

Svůj narozeninový měsíc jsem měla díky Mambi novinkám opravdu krásný. Víc takových prosím! Mimo předobjednávky a objednávky jsem si od sestry přála můj první Be Happy Box a to ten od Teresy Collins. Opravdu jsem ho dostala :) Je DOKONALÝ! Ty barvy- ladí to spolu neskutečně. I přesto, že mám doma zákaz kupovaní hrnků, v boxu dorazil další. Ještěže obsahoval pouze zápisník, jinak bych si ho musela odpustit.

be_happy_box_teresa_colins

 

Dokázala bych o mých must have kouscích psát asi celý den, ale to by asi vůbec nikoho nebavilo. Prostě a jednoduše - produkty od Mambi jsou hodně TOP a každý Happy Planner milovník si najde to své! A nejen ten!

Nikča a sekretář Bruno

 

P.s Bruno má radost převážně z krabiček a krabic, ve kterých nám objednávky dorazí :)

sekretar_bruno