Aby se vám u nás lépe nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.  Více informací

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Vše o nákupu » Doprava a platba
Doprava a platba

Doprava

Objednané zboží doručujeme prostřednictvím několika přepravních společností pro Váš lepší výběr. 

Česká pošta - Doporučení zásilka

 

Ekonomický způsob přepravy, u kterého je balík doručen přímo na Vaši adresu. Doba dodání se ve většině případů pohybuje do 2-3 dnů od podání zásilky na poště. Zásilka má sledovací číslo a je pojištěná. V případě, že Vás pošta nezastihne na doručovací adrese, je balík uložen na nejbližší poštu. Úložní doba balíku na poště je 14 dní s možností prodloužení.

Česká pošta - Balík Do ruky

Rychlý způsob přepravy balíků – dodání do 48 hodin od podání zásilky. Vaši objednávku pošta doručí přímo do Vašich rukou a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu. Úložní doba balíku na poště je 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní.

V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS či e-mailu.

Česká pošta – Balík Na poštu

Rychlý způsob přepravy balíků – dodání do 48 hodin od podání zásilky, v naprosté většině případů do druhého dne. Vaši objednávku si vyzvednete na poště, kterou si sami zvolíte. Balík na vás bude na poště čekat 7 dní s možností prodloužení na 15 dní.

V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS či e-mailu.

Česká pošta - Balík do balíkovny

Balíkovna

Rychlý a cenově dostupný způsob přepravy balíků – dodání do 48 hodin od podání zásilky, v naprosté většině případů do druhého dne. Vaši objednávku si vyzvednete na výdejním místě Balíkovny, kterou si sami zvolíte. Na výběr je více než 120 poboček, jejichž síť se stále rozšiřuje. Balík na vás bude na poště čekat 7 dní s možností prodloužení na 15 dní.

Výhodou je jednoduché vyzvednutí balíčku - postačí jméno kód pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto ji může vyzvednout i třetí osoba.

Zásilkovna

Oblíbený způsob přepravy. Pohodlné doručení balíků bez front a bez dlouhého čekání. Zásilku si vyzvednete na jedné z poboček či partnerském místě Zásilkovny. V současné době je možné vyzvednout zásilku ve více než 1000 partnerských místech Zásilkovny. Doba dodání je dle našich zkušeností do 2-3 pracovních dnů od odeslání zásilky.

V den doručení zásilky vás Zásilkovna kontaktuje prostřednictvím SMS či e-mailu, na které Vám zašle heslo pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto ji může vyzvednout i třetí osoba.

DPD Private

DPD

Doručení zásilky prostřednictvím kurýrní služby. Vaši objednávku pošta doručí přímo do Vašich rukou. Pokud Vás kurýr na adrese nezastihne, doručí Vám ji následující den. 

Zásilky posílané přepravní službou DPD posíláme spolu se svozem balíků Zásilkovny, která ve svozovém depu předává balíky společnosti DPD. Dodání bývá do 3-4 pracovních dnů od odeslání zásilky.

 

U všech uvedených možností můžete Váš balík sledovat online a ověřit si, kdy Vám bude doručen. Sledovací číslo zásilky odesíláme prostřednictvím emailu na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

Odesílání objednávek

Objednávky se snažíme zasílat v co nejkratším možném čase, nejdéle však druhý den od přijetí objednávky. Vždy záleží, v kolik hodin nám svou objednávku odešlete. Pokud objednáte o víkendu nebo ve svátek, bude Vaše objednávka odeslána následující pracovní den.

V případě přijetí objednávky v pracovní den do 9h je zásilka odeslána ještě týž den.

V případě přijetí objednávky v pracovní den po 9h je zásilka odeslána následující pracovní den

Pokud zvolíte platbu převodem na účet, odesíláme zásilku po přijetí platby na náš účet.

V případě, že Vaše objednávka obsahuje samolepky vyráběné na objednávku, může se doba odeslání pohybovat do 1-2 pracovních dní od objednání.

V případě, že některé zboží nebude skladem, nebo jen nebude z nějakého důvodu expedovatelné, budeme vás kontaktovat na vámi zadaný e-mail nebo telefon, abychom společně našli řešení nastalé situace.

Cena dopravy - Česká Republika

Hmotnost

Doporučená zásilka

Balík Na poštu

Balík Do ruky

Zásilkovna

Do 500 g

59,- 

99,-

89,-

59,- 

500 g – 1 kg

69,- 

99,-

89,-

59,- 

1 kg – 2 kg

nelze

99,-

89,-

59,- 

2 – 5 kg

nelze

99,-

89,-

59,- 

 

Při objednávce nad 1.600,- Kč od nás máte dopravu po ČR ZDARMA.

Standardně tyto objednávky zasíláme jako Doporučenou zásilku či Balík Do ruky.

Cena dopravy - Slovensko

Hmotnost

 

Slovenská pošta

 

 

Zásilkovna

 

Do 1 kg 

159,-

99,-

1 kg - 2 kg

179,-

99,-

2 kg - 5 kg

209,-

99,-

 

Možnosti platby

Platba na dobírku

Za zásilku zaplatíte až při převzetí balíku od dopravce. K dopravnému je účtováno doběrečné dle zvoleného dopravce.

 

  • Dobírka - doporučená zásilka: 39,- Kč
  • Dobírka - balík Na poštu: 39,- Kč
  • Dobírka - balík Do ruky: 39,- Kč
  • Dobírka - Zásilkovna: 15,- Kč
  • Dobírka - DPD: 39,- Kč

Platba předem na bankovní účet

Na náš bankovní účet vedený u společnosti Československá obchodní banka, a.s. 290750861/0300 CZK, jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte také e-mailem po dokončení objednávky.

Údaje pro platbu v EUR - IBAN: CZ9703000000000290751186, BIC/SWIFT: CEKOCZPP