Doprava ZDARMA na výdejní místa u objednávek nad 450,- Kč. Akce platí do nedělní půlnoci. 🚛

Zápisník Happy Notes CLASSIC - Little Splash

Kód: PLNO-22
309 Kč 255,37 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zápisník Happy Notes je mladší příbuzný diáře Happy Planner. Oproti jiným zápisníkům vyniká svou hravostí, variabilitou a neotřelým jedinečným vzhledem

Vazba je tvořena plastovými disky, na kterých jsou nasazeny strany a laminátové desky zápisníku. Díky této unikátní diskové vazbě se vám otevře svět plný kreativity a téměř neomezených možností. Zápisník můžete doplňovat o další listy na psaní, rozšířit o praktickou kapsu nebo barevně sladit s rozšířením plným doplňků. Jednotlivé listy můžete také vyndávat, libovolně přendávat na jiné místo a opakovaně vkládat.

Uvnitř je zápisník pomyslně rozdělen na tři části, které od sebe oddělují barevné rozdělovače. Každý rozdělovač zalaminovaný boční štítek, který přímo vybízí k popsání a označení. 

Čistě bílé stránky o gramáži 120 g/m2 plné teček poskytnou dostatek volnosti a prostoru pro psaní nápadů, kreslení myšlenkových map, zapisování poznámek i uchování  tajných přání a snů.

 

  • střední velikost 
  • gramáž papíru 120 g/m2
  • 60 listů
  • tři barevné rozdělovače stran
  • tečkovaná lineatura stran
  • pevné laminované desky
  • variabilní disková vazba
  • možnost zápisník doplnit o další strany a doplňky
  • kompatibilní s doplňky pro diáře diskové diáře ve velikosti CLASSIC a SKINNY CLASSIC

YUPPI slovník

Začínáte s kreativním tvořením a nerozumíte některým pojmům? Nevadí, připravili jsme pro vás YUPPI slovníček pojmů.

Jsou doplňky pro diáře Happy Planner vhodné také do zápisníků Happy Notes?

Všechny doplňky jsou mezi diáři Happy Planner a zápisníky Happy Notes kompatibilní. Disková vazba má totiž stejnou vzdálenost (rozteč) disků. Pří výběru tak stačí zvolit jen správnou velikost zápisníku, pro kterou doplňky vybíráte.

Jak vybrat správnou velikost doplňků do mého zápisníku Happy Notes?

Se správným výběrem doplňků vám pomůže náš Hledač doplňků pro diáře. Doplňky pro zápisníky Happy Notes jsou stejné jako pro diáře Happy Planner. Postačí tak při výběru zvolit jen správnou velikost. Obecně platí, že je třeba vybírat doplňky ve stejné velikosti, jako je velikost diáře. Pokud si nejste jistí velikostí svého diáře, tak nás kontaktujte.

Mohu do zápisníku Happy Notes vkládat další poznámkové listy?

Zápisníky Happy Notes mají diskovou vazbu, která umožňuje jednoduše vkládat, vyndávat a přendávat listy zápisníku podle potřeby.Vhodnou velikost náplní vám pomůže vybrat náš Hledač doplňků.

Co je to metoda plánování Bullet Journal?

Bullet Journal je kreativní metoda plánování, která nemá pevné hranice. Je skvělá jak pro ženy, tak i pro muže. Pro bullet journal vybírejte zápisníky s tečovanou lineaturou. Více o této metodě se dozvíte našem článku Co je Bullet Journal a jak ho použít?

Máte prodejnu nebo místo, kde je možné zboží osobně prohlédnout?

Bohužel v současné době kamennou prodejnu neprovozujeme. Rádi vám zboží pošleme až domů nebo na jakékoliv z 2000+ výdejních míst po celé České republice. Pokud máte dotaz ke konkrétnímu produktu, kontaktujte nás prosím.

Co znamená, když je produkt momentálně nedostupný?

Pokud je u zboží napsáno "momentálně nedostupné", tak není skladem. Doobjednáme ho, jakmile to bude možné. Pokud vás zajímá, kdy přesně by mohlo být naskladněné, tak nás kontaktujte.

zobrazit nejčastější dotazy

Doplňkové parametry

Kategorie: Tečkované zápisníky
Velikost: CLASSIC
Barva: mix
Značky: Me And My Big Ideas
Vazba: disková vazba
Lineatura: tečky
Gramáž papíru: 120 g/m2
Rozměr: 19,6 x 24,7 cm
Počet stran: 120
Záložka stran: ne
Kapsa: ne
Průměr disku vazby: 1,9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mambi