Aby se vám u nás lépe nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies.  Více informací

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Rady a inspirace

Velikonoční bullet journal: týdenní layout a To Do list ke stažení

15. 04. 2019 | Bullet Journal

Velikonoce se kvapem blíží, proto je nevyšší čas začít plánovat vše, co je potřeba do nich stihnout. Abychom vám plánování velikonočních radostí usnadnili, připravili jsme pro vás tip na týdenní layout i praktický To Do List se všemi povinnostmi.

celý článek

Oboustranné popisovače Tombow TwinTone

09. 04. 2019 | Krasopísmo a kaligrafie

Popisovače Tombow TwinTone si v loňském roce získlali velkou oblibu u milovníků plánování a Bullet Journal. Proto jsme se na ně zaměřili a rozhodli si s nimi trošku pohrát a podrobit je testu. Připravili jsme si pro vás přehled jejich vlastností, ukázku barev přímo na papíře i zkoušku propíjení.

celý článek

Co je Bullet Journal a jak ho použít

28. 03. 2019 | Bullet Journal

Možná jste už zaslechli pojem bullet journal. Za těmito dvěma anglickými slovy se skrývá metoda organizování, která si za posledních několik let získala spoustu příznivců. V dnešním článku se s metodou seznámíme a ukážeme si, jak ji lze využít funkčně minimalisticky, ale také kreativně.

celý článek

Krasopísanky Kelly Creates

29. 10. 2018 | Krasopísmo a kaligrafie

Moderní kaligrafie a krasopísmo – to jsou slova, která jsou v poslední době stále častěji zmiňovaná a propadá jim mnoho lidí po celém světě. Dnes se společně blíže podíváme na krasopísanky od Kelly Klapstein alias Kelly Creates, kanadské milovnice krasopísma.

celý článek

Diáře Happy Planner

27. 07. 2018 | Představujeme

Diáře Happy Planner jsou jedinečné - hravé, barevné a kreativní. Nenajdete je však v žádném papírnictví a obchodě, kde byste se na ně mohli podívat. Pojďme se tak na ně společně podívat prostřednitvím tohoto článku, ukázat si jak diáře vypadají uvnitř a na co si dát při výběru pozor.

celý článek

Kreativní kit pro milovníky sportu a fitness.

12. 06. 2017 | Představujeme

Velkým trendem dnešní doby je zdravý životní styl a fitness. Pojďme se společně blíže podívat na skvělý Happy Planner Month Box Kit Sweat Smile Fitness. Kit pro všechny milovníky a milovnice fitness, i pro ty, kteří jsou na cestě za svou vysněnou postavou a zdravým životním stylem.

celý článek

RENDY - Můj diář a organizování času

21. 04. 2017 | Recenze produktů

Jednou z mála věcí, kterou v dnešní přetechnizované době odmítám opustit, je klasický papírový diář. Nevím jak vy, ale nikdy jsem se nenaučila mít diář v mobilu a co prostě nemám rukou napsané, to neexistuje.

celý článek